Axkid Kidzone

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Axkid
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 1 729,00 zł
  • Oblicz

 

 

Kidzone to fotel samochodowy w kategori wagowej 9-25 kg, renomowanego, szwedzkiego producenta fotelików dziecięcych firmę Axkid. 


Jest fotel niewątpliwie inowacyjny w stosunku do innych foteli montowanych tyłem do kierunku jazdy. Producent zaopatrzył swój produkt w opatentowaną regulację zagłówka, który regulowany jest wraz z naciągiem pasów bezpieczeństwa. Powoduje to, że zagłówek zawsze jest na odpowiedniej wysokości, a główka dziecka dokładnie trzymana.

Fotelik jest montowany tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa i dwóch dodatkowych pasów mocujących będących w zestawie. 


Fotel montowany jest zawsze za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych jeżeli przewożone dziecko porusza się przodem do kierunku jazdy. Przy wadze dziecka powyżej 15 kg fotelik i dziecko trzymane jest tylko za pomocą pasów samochodowych. Czyni go to najdłużej służącym fotelem dla dziecka na rynku.


Axkid Kidzone to wygodny i szeroki fotel. Każde dziecko poczuje się w Nim komfortowo. Fotel wyposażony jest w miękkie materiały obiciowe, które można ściągnąć i prać w pralce do 30 stopni Celsjusza. Siedzisko jest głębokie, przez co dziecku nie cierpną nóżki przy dłuższych trasach.

Fotel Kidzone wyposażony jest w bardzo dużą, 3-stopniową, regulację oparcia do spania. Żaden inny fotelik podobnej klasy nie posiada lepszej. Nie musisz się już martwić o spokojny i komfortowy sen Twojego maluszka gdyż nawet przy fotelu montowanym tyłem do kierunku jazdy główka dziecka nie będzie w pozycji zbyt pionowej.

Instalacja fotela jest prosta i bezproblemowa. Instalację w aucie przedstawia poniższy film.

 


Każdy fotelik objęty jest 24 miesięczną gwarancją.
 

Kidzone to fotel samochodowy w kategori wagowej 9-25 kg, renomowanego, szwedzkiego producenta fotelików dziecięcych firmę Axkid.

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.