Graco Logico L X Comfort

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Graco
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: Do pięciu dni.
  • szt.
  • 379,00 zł 449,00 zł
  • Oblicz
Ilość kolorów i sztuk w promocji ograniczona!
 
Graco Logico L X Comfort to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 15 kg do 36 kg, czyli od od 3 roku życia do 12 lat). Montowany jest w aucie za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych.


Fotelik Graco Logico L X Comfort przeszedł pozytywnie testy zderzeniowe przeprowadzone przez niemiecki automobilklub ADAC. Otrzymał 3 gwiazdki. Dodatkowo posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa numer ECE R44/04.

 
Graco Logico charakteryzuje się długim siedziskiem, regulowanym zagłówkiem oraz miękkimi materiałami wykończeniowymi, które można ściągać oraz prać w pralce. 


Oparcie w foteliku jest regulowane w 2 stopniach podobnie jak podłokietniki. W siedzisku producent umieścił dwa, wysuwane uchwyty na kubki. Gdy dziecko wyrośnie z fotela, można zdemontować oparcie i przewozić dziecko na samej podkładce pod pupę.
 
W zagłówku producent zastosował trójstronny system ochronny głowy EPS, który został wykonany ze specjalnej pianki. Pochałania ona energię w trakcie zderzenia, w szczególności boczego.


Fotel wyposażony jest w wygodne prowadnice przeprowadzające pasy bezpieczeństwa tak, żeby zawsze pasy przechodziły przez ramię dziecka. Fotel jest lekki, co prowadzi do wygodnego i komfortowego przenoszenia go pomiędzy autami.

Graco Logico L X Comfort to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 15 kg do 36 kg, czyli od od 3 roku życia do 12 lat). Montowany jest w aucie za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych.

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.