Joie Litetrax 4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Joie
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: Do siedmiu dni
  • szt.
  • 889,00 zł
  • Oblicz

 

 
 

Stylowy i sportowy wózek z nowoczesną czterokołową konstrukcją, obszernym siedziskiem i dużą budką. Jedną z kluczowych zalet wózka jest umieszczony w siedzisku unikalny system łatwego i szybkiego składania jedną ręką do kompaktowych rozmiarów. 

 

 

Litetrax 4 pomimo kompaktowych rozmiarów po złożeniu i sportowej konstrukcji wózka zachowuje pełną funkcjonalność i wyróżnia się obszernym siedziskiem. Wózek idealnie sprawdza się jako spacerówka podczas miejskich spacerów, jak również w czasie wyjazdów poza miasto, niezależnie od tego, ile przestrzeni możesz dla niego przeznaczyć. Łatwość prowadzenia wózka zapewnią amortyzacja wszystkich kół oraz możliwość blokady podwójnego przedniego koła. Wygodne, miękkie siedzisko z regulowanym jedną ręką oparciem (aż do pozycji leżącej) pozowli obniżyć pozycję dziecka w dowolnym momencie bez zakłócenia jego snu. Dodatkowo możliwość 2-stopniowej regulacji podnóżka zwiększy powierzchnię użytkową do 85 cm. Duża rozkładana budka zapewni ochronę w słoneczne dni, a możliwość rozpięcia jej (wbudowana siatka), jak i opcja zwinięcie panelu w tylnej części oparcia zagwarantują przepływ powietrza. W celu jeszcze lepszego zabezpieczenia dziecka wózek posiada m.in. pałąk, 5-punktowe regulowane pasy bezpieczeństwa (3-stopniowa regulacja) z miękkimi osłonkami oraz łatwy w użyciu hamulec. Podczas długich spacerów lub zakupów z maluchem idealnie sprawdzi się duży, obszerny i łatwo dostępny kosz pod siedziskiem. Po złożeniu wózka przy pomocy jednej ręki litetrax3 automatycznie blokuje się, co ułatwia jego transport. W zestawie otrzymają Państwo: stelaż z siedziskiem spacerowym, budkę, koszyk na zakupy, folię p/deszczową i pokrowiec na pałąk (nie dotyczy kolorystyki Charcoal)

Wymiary i waga:

Wymiary wózka rozłożonego: ok. wys. 102,4 x szer. 56.5 x dł. 90,8 cm.

Wymiary wózka po złożeniu: ok. wys. 26 x szer. 56 x dł 80,8 cm.

Waga wózka spacerowego: ok. 9,58 kg.

Średnica kół: tylne 24 cm, przednie 16 cm.

Wysokość rączki od podłoża: 102 cm.

Szerokość siedziska: 33 cm.

Głębokość siedziska: 26 cm.

Wysokość oparcia: 46 cm.Nowoczesny i stylowy wózek

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.