Kiddy Evoluna I-size

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kiddy
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: Miesiąc czasu
  • szt.
  • 1 799,00 zł
  • Oblicz

Zwycięzca testu

Testy wykazały: dzięki futurystycznemu wzornictwu i wyrazistym kolorom nosidełko Evoluna i-Size stanowi nie tylko prawdziwą ucztę dla oczu. Jest ono praktycznie niepokonane również kwestiach wygody i bezpieczeństwa. Bardzo dobre wyniki w testach przeprowadzonych przez instytucje badawcze Stiftung Warentest (05/2016), ADAC, ÖAMTC oraz TSC potwierdzają: nowe nosidełko Evoluna i-Size to najlepszy wybór dla dziecka

 

Testowane ze wszystkich stron – bezpieczeństwo w samochodzie dzięki EPO-Side-Shelter

Środki bezpieczeństwa zastosowane w nosidełku Evoluna i-Size nie mają sobie równych. Podwojona została ochrona przy zderzeniu bocznym, a więc dziecko zabezpieczone jest dwoma energochłonnymi warstwami ochronnymi umieszczonymi wewnątrz i na zewnątrz nosidełka. Kluczowe jest tutaj rozwiązanie EPO-Side-Shelter, ponieważ EPO (ekspandowana poliolefina) to materiał, który posiada wysokie właściwości absorpcji energii. Amortyzuje on energię uderzenia, zanim dotrze ona do wrażliwych części ciała dziecka.

http://www.kiddy.de/typo3temp/pics/27fd7069f9.png

Słodkich snów – również podczas jazdy samochodem!

Pierwsze miesiące mogą niekiedy być bardzo wyczerpujące. Nie ma więc nic piękniejszego niż dać się rozpieścić dziadkowi lub babci. Niestety nie zawsze mieszkają oni w pobliżu. Noworodki i małe dzieci nie powinny pozostawać zbyt długo w pozycji pionowej, ponieważ odruch utrzymywania głowy w pionie nie jest u nich jeszcze dostatecznie rozwinięty. Dlatego też w miarę możliwości powinny leżeć na płasko. Utrzymywanie głowy w pozycji pionowej niesie ze sobą dodatkowo ryzyko opadnięcia jej do przodu, a co za tym idzie – niedotlenienia. Im mniejsze dziecko, tym zdrowszy jest transport z możliwie płaskim ułożeniem tułowia i głowy.

 

Stelaż w nosidełku? To ma sens! Inteligentna technologia KIDDY Lie-Flat sprawia, że w nosidełku Evoluna i-Size dziecko leży na amortyzującym stelażu w pozycji zapewniającej wygodę dla pleców. Stelaż neutralizuje wstrząsy na nierównych drogach, a dodatkowo zapewnia równomierną wentylację zapobiegającą poceniu się pleców dziecka. Pokrowiec posiada oczywiście właściwości oddychające i gwarantuje bardzo dobrą cyrkulację powietrza.

 

5-stopniowa regulacja pasa

Długość pasa można dostosować w pięciu stopniach. Pas został ponadto miękko wyściełany, a dzięki konstrukcji w kształcie V oraz wygodnemu 3-punktowemu systemowi szelek doskonale się układa. Dziecko można odpiąć jednym ruchem ręki – dzięki prostej obsłudze bez konieczności skomplikowanego przekładania i przewlekania pasa.

http://www.kiddy.de/typo3temp/pics/3930108cb2.gif

Ochrona i osłona przeciwsłoneczna –
z bezstopniową regulacją

Zintegrowany duży daszek przeciwsłoneczny z bezstopniową regulacją zapewnia spokój i ochronę dziecka przed wiatrem i słońcem o każdej porze dnia. Pokrowce i daszek przeciwsłoneczny są bardzo wytrzymałe i dają się w prosty sposób zdejmować, a także prać w temperaturze 30 stopni.

http://www.kiddy.de/typo3temp/pics/79a1e4b542.gif

 

Mocowanie na zatrzask – proste i bezpieczne

Wraz z każdym nosidełkiem Evoluna i-Size bez dodatkowych opłat otrzymują Państwo automatycznie stację Isofix Base 2. System Isofix gwarantuje bezbłędny i szybki montaż w samochodzie jedynie dwoma ruchami. Fotelik jest mocowany w podstawie na zatrzask. Zielone wskaźniki informują, czy nosidełko zaskoczyło w prawidłowy sposób. Wskaźnik montażu informuje, czy nosidełko jest odpowiednio ułożone. W ten sposób błędny montaż jest praktycznie wykluczony.

http://www.kiddy.de/typo3temp/pics/bcc9982dda.jpghttp://www.kiddy.de/uploads/RTEmagicC_KIDDY_evoluna-i-size_Isofix_seitlich_03.png.png

 

3 lata Gwarancja Kiddy

 

 

Wymiana powypadkowa KIDDY

 

Foteliki Kiddy posiadają 3-letnią gwarancję oraz program wymiany fotelików, które uczestniczył w kolizjach drogowych.

Nosidełko Evoluna i-Size zapewnia maksymalne bezpieczeństwo niemowląt i dzieci w wieku do ok. 15 miesięcy. Z dumą prezentujemy Państwu nową generację sprawdzonych nosidełek „Evolution” z pionierską innowacją: Evoluna i-Size to pierwsze na rynku nosidełko I-Size, umożliwiające transport dziecka w pozycji siedzącej i leżącej zarówno w samochodzie, jak i poza nim. Opatentowana funkcja leżenia KLF oraz nowe wymiary nosidełka pozwalają na bezpieczne i wygodne ułożenie dziecka w samochodzie w zdrowej pozycji leżącej i odbywanie dłuższych tras.

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.