Dlaczego My?

Mamy ponad 15 lat doświadczenia

Jesteśmy pierwszym a zarazem największym w Polsce sklepem specjalizującym się w sprzedaży fotelików samochodowych dla dzieci montowanych tyłem do kierunku jazdy.

Dzielimy się wiedzą

Klientom sprzedajemy nie tylko foteliki, ale też wiedzę. Bo modele służące do jazdy tyłem to nie moda, nie fanaberie, ale element zwiększający bezpieczeństwo Twojego dziecka w przypadku wypadku. Potwierdzają to: zasady fizyki, liczne testy i kilkudziesięcioletnie doświadczenia Skandynawów, dla których foteliki do jazdy tyłem to norma.

Pomagamy przy wyborze i montażu

Nasi handlowcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie: dzięki specjalistycznej wiedzy pomagają przy wyborze modelu, a następnie instalowaniu fotelika w samochodzie klienta.

Stawiamy na pozytywne relacje

Wiemy, że polscy klienci, przyzwyczajeni do tradycyjnych fotelików, mają całe mnóstwo pytań przed zakupem. Chętnie na nie odpowiadamy: telefonicznie, mailowo, poprzez komunikator gg. Jeśli w danym momencie nie możesz się do nas dodzwonić, może oznaczać to tylko jedno: jesteśmy właśnie z klientem na parkingu i pomagamy mu montować fotelik. W takiej sytuacji prosimy o maila lub wiadomość na gg – odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.