O firmie

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze

Jak zmaksymalizować bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy samochodem? W Osiem Gwiazdek pomagamy rodzicom znaleźć odpowiedź na to pytanie. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w sprzedaży fotelików samochodowych montowanych tyłem do kierunku jazdy – rozwiązania, które według testów, badań i fachowców jest znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnego ustawienia przodem.  

Zaczęło się od bloga…

Przez długie lata dzieliliśmy się naszą wiedzą na blogu osiemgwiazdek.blogspot.pl – podawaliśmy wyniki testów, uwzględniające zasady rozkładu sił podczas wypadku, pisaliśmy o doświadczeniach Skandynawów, którzy foteliki obrócone tyłem do kierunku jazdy stosują już od kilkudziesięciu lat. Założyciel bloga, Andrzej Kwapiński, świadomych rodziców edukował również podczas szkoleń – w Polsce i za granicą. Z czasem zdecydował, że obok wiedzy będzie oferował również gotowe i sprawdzone rozwiązania – foteliki najlepszych producentów.

Bazujemy na testach i badaniach

Dziś oprócz sklepu internetowego posiadamy 4 sklepy stacjonarne i planujemy otwarcie kolejnych. Naszą ofertę poszerzyliśmy o wózki dziecięce: klasyczne, spacerowe, bliźniacze. W każdym tygodniu montujemy kilkaset fotelików, co oznacza, że świadomych rodziców przekonują liczby i testy. A testy zderzeniowe i analizy aut powypadkowych mówią wyraźnie, że bezpieczniejszym rozwiązaniem jest fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy.

 

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.