Polityka jakości

Foteliki specjalistów od bezpieczeństwa

W Osiem Gwiazdek naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twojego dziecka, stąd też w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane produkty sprawdzonych marek. Sprzedajemy foteliki szwedzkiej marki AxKID, doświadczonego projektanta modeli montowanych tyłem do kierunku jazdy oraz japońskiej marki Takata, specjalizującej się w zaawansowanych rozwiązaniach poprawiających bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Za jakością sklepu stoją nie tylko produkty, ale również obsługa klienta – na etapie zakupu i po nim. Nasi sprzedawcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadające certyfikaty ze szkoleń tematycznych. Na zakupione produkty udzielamy minimum 24-miesięcznej gwarancji i  zapewniamy możliwość wymiany lub zwrotu towaru.  Klient otrzymuje pełną informację o statusie zamówienia, a ewentualne reklamacje załatwiane są szybko.

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.