Wizja działania

Szukamy najbezpieczniejszych rozwiązań

Klienci, którzy odwiedzają nas w sklepach stacjonarnych, często pytają: czy foteliki do jazdy tyłem na pewno są bezpieczniejsze, skoro większą popularnością cieszą się te tradycyjne? Odpowiadamy im z całą pewnością – tak. Badania jasno pokazują, że foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy zapewniają dziecku większe bezpieczeństwo w przypadku nagłego hamowania czy ewentualnej kolizji (redukują zniszczenia na poziomie 90%, podczas gdy wyniki osiągane przez tradycyjne foteliki wynoszą 50-60%).

Nas te dane przekonują. Wierzymy, że każdego rodzica, dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo dziecka, również. Właśnie dlatego w Osiem Gwiazdek staramy się przede wszystkim edukować w zakresie najlepszych, najbezpieczniejszych rozwiązań, a dopiero później pomagamy klientom wybierać te, które najlepiej spełnią ich oczekiwania.

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.