5 POINT PLUS - ANTI ESCAPE SYSTEM

5PP1530
5 POINT PLUS - ANTI ESCAPE SYSTEM
5 POINT PLUS - ANTI ESCAPE SYSTEM
5 POINT PLUS - ANTI ESCAPE SYSTEM
5 POINT PLUS - ANTI ESCAPE SYSTEM
Cena 139,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 500zł!
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćW ciągu 48 godzin
Stany magazynoweDostępny
Dostawa już od13,00 PLN
Kolor
Jednostka miary: szt

Opis towaru

5 POINT PLUS Anti Escape System stanowi zabezpieczenie przed uwalnianiem się dziecka z pasów wewnętrznych fotelika. 5 POINT PLUS zasłania szczeliny w uprzęży uniemożliwiając dziecku przełożenie przez nie ręki. Nawet, gdy dziecko wciągnie brzuszek, to wolna przestrzeń będzie zasłonięta i pas nie zsunie się z ramienia.

 

5 POINT PLUS wykonany jest z trójwymiarowej tkaniny dystansowej, co zapewnia komfort, cyrkulację powietrza oraz wilgoci.

 

 

„Szczelina” w pobliżu klamry zwalniającej pasy pozwala dziecku uzyskać wystarczającą dźwignię, aby zdjąć pasy z ramion. Oczywiście pięciopunktowa uprząż samochodowa zapewnia najlepszą ochronę Twojego dziecka, jednak tylko w momencie, gdy pasy prawidłowo przebiegają przez ciało dziecka.

 

 

 

Zobacz, co dzieje się w przypadku zderzenia czołowego, gdy dziecko ucieka z uprzęży fotelika samochodowego:

 

 

Powyższe wideo z testu zderzeniowego oparto na przepisach testowych ece r44/4, oprócz jednego konkretnego aspektu: zestaw został ustawiony w pełnej zgodności ze standardem, a następnie manekin odtworzył zachowanie wielu dzieci, jego ramiona zostały wypchnięte przez szczelinę, którą dzieci wykorzystują do ściągnięcia uprzęży z ramion.

 

 

5 POINT PLUS stanowi dla dzieci znaczne utrudnienie w zsunięciu pasów z ramion sprawiając, że jest to praktycznie niemożliwe.

 

Instrukcja montażu:

Upewnij się, że 5 POINT PLUS nie jest przymocowany odwrotną stroną. Etykieta prania NIE powinna być widoczna po zamontowaniu w foteliku, a rzepy nie powinny być łatwo dostępne dla dziecka.

 

Dlaczego warto u nas kupować?

Zapewniamy, że Państwa zakupy są bezpieczne, a zamówienie zrealizjuemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, by pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji. Prosimy pamietać, że przysługuje Państwu prawo zwrotu, honorujemy je i nie utrudniamy tej procedury. Serdecznie zapraszamy do zakupu w naszym sklepie!

Szybka wysyłka
Bezproblemowe zwroty
Pionier branży, szeroka oferta
Zakupy bez rejestracji
Bezpieczne zakupy (SSL)
  • Rafał B

    Skuteczne zabezpieczenie, polecam.

Dodaj opinię

Dodaj opinię »