AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)

AV_PIXEL_GREYMEL
Kup na raty Santander 10x0%
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
Cena 729,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 500zł!
Opinie: 15 Dodaj opinię »
DostępnośćWysyłka do 7 dni
Stany magazynoweDostępny
Kolor
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Fotelik samochodowy Avionaut PIXEL to najlżejsza konstrukcja dostępna na rynku. Zastosowanie ultralekkiego materiału kompozytowego pozwoliło zredukować wagę nosidła do 2,5 kg zapewniajac jednocześnie maksimum bezpieczeństwa. Skuteczność ochrony w foteliku Ultralite potwierdziły testy w kilku europejskich labolatoriach badawczych. Najważniejsze osiągnięcie tej konstrukcji to znaczące przewyższenie wymagań normy i-Size.

 

Materiał, z któego wykonana jest skorupa PIXEL'a to nie styropian, to ultralekki kompozyt pianki EPP. Kompozyt pochłania energię zderzenia oraz zmniejsza przeciążenia. Materiał ten przypomina wyglądem styropian, jednak zasadnicza różnica polega na tym, że nie jest on tak kruchy i sztywny. Zewzględu na to, że pianka EPP nie podlega deformacji nawet przy dużych obciążenaich, doskonale się sprawdza przy budowie fotelików samochodowych. Wszystko dzięki doskonałym parametrom wytrzymałości. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest fakt, że pianka EPP jest produktem ekologicznym i w 100% podlega recyklingowi.
 

Wkładka Pixel to rewolucja w prawidłowym ułożeniu dziecka w foteliku samochodowym. Wkładka stabilizuje i zabezpiecza prawidłową pozycję główki, tłowia i miednicy - w lnii prostej. Wyprostowana pozycja nie tylko zwiększa komfort oddychania dziecka, ale także zmniejsza prawopodobnieństwo cofania się treści żołądka do przełyku, dbiając o bezpieczeństwo podczas podróży. Właściwy kąt ułożenia dziecka w foteliku jest istotne także na prawidołowe oddychanie. Prosty tłów, zgięte nóżki jak w pozycji siedzącej - to lepsze warunki neutalizacji siły działającej podczas uderzenia. Niezaleznei od tego, czy dziecko śpi, czy nie, jego ciało jest lepiej zmobilizowane do działania w trakcie zdarzenia. Wkładkę należy dostosować do wieku dziecka wyjmując kolejne stabilizatory. Pomimo tych usprawnień producent zaleca przerwę w dłuższej podróży, co najmniej raz na dwie godziny oraz niepodawanie pokarów oraz płynów bezpośrednio przed wyruszeniem w drogę.

 

Odpowiednie odchylenie główki oraz właściwe ułożenie cieła dziecka w foteliku przyczynia się do poprawy mechaniki oraz komfortu oddychania podczas jazdy. Ogranicza to ryzyko uduszenia lub niedotlenienia dziecka.

 

Bezpieczeństwo:

 • skuteczność ochrony przewyższająca wymogi normy i-Size
 • najlżejszy fotelik na świecie dzięki innowacyjnym materiałom, które pochłaniająnergię uderzenia
 • system ochrony bocznej Dynamic Stress Shield
 • mocowanie do bazy IQ ISOfix za pomocą systemu Click'n'Drive z wizualnym i dźwiękowym potwierdzeniem poprawności instalacji

 

 

Komfort:

 • waga 2,5kg
 • luksusowa tapicerka wypełniona pianką z pamięcią kształtu
 • jedwabiste tkaniny pokrycia
 • budka chronioąca przed słońcem i wiatrem

 

 

Opcjonalny montaż z bazą isofix - Baza IQ

Baza IQ ISOFIX to niezawodna baza ISOFIX opracowana dla AVIONAUT PIXEL oraz AeroFIX RWF i AeroFIX. Wykorzystuje opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem, które pozwala na bezpośrednie podłączenie fotelika dziecięcego do samochodu. Ograniczenie ilości połączeń pomiędzy pasami a systemem ISOFIX maksymalizuje bezpieczeństwo dziecka, poprzez łatwiejsze oddanie większej ilości energii na konstrukcję samochodu, zamiast na dziecko. Ponadto, dzięki dźwiękowej sygnalizacji poprawności montażu w bazie IQ ISOFIX sterowania Click ‚n’ Drive, nie występuje ryzyko błędnego zapięcia fotelika do bazy, co maksymalizuje jej skuteczność.

 

Fotelik można zakupić także w zestawie z bazą.

 

 

Testy i nagrody 

 

 

ADAC:

4

Test Plus:

Nie

Zgodność z iSIZE:

Tak

Kierunek jazdy:

Tyłem

 

 

 

 

Dlaczego warto u nas kupować?

Zapewniamy, że Państwa zakupy są bezpieczne, a zamówienie zrealizjuemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, by pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji. Prosimy pamietać, że przysługuje Państwu prawo zwrotu, honorujemy je i nie utrudniamy tej procedury. Serdecznie zapraszamy do zakupu w naszym sklepie!

Szybka wysyłka
Bezproblemowe zwroty
Pionier branży, szeroka oferta
Zakupy bez rejestracji
Bezpieczne zakupy (SSL)
 • Lexio

  Wspaniały fotelik. Super pozycja dziecka.

 • Ulq

  Super lekki, pasażer pojawi się za miesiąc, myślę że się polubią ;)

 • Pajacolek

  Ultra lekkie foteliki. Wkładka dla maluchów - mega rozwiązanie.

 • Kamil

  Świetny zakup

 • gosiamm

  fotelik rewelacja

 • Agg

  Zgadzam się, co do dobrej pozycji dzieciaka w czasie jazdy. Pochwalam niską wagę - noszenie 9 słodkich kg (plus waga Pixela) mój kręgosłup jest w stanie przeżyć. A jednak muszę wspomnieć o jednej rzeczy, na którą producent powinien zwrócić uwagę: fatalne mocowanie osłony przeciwsłonecznej na gumki. Gumki zsuwają się z zaczepów zbyt łatwo. Jeśli potrafimy wyobrazić sobie następującą sytuację: trzęsące się ręce matki pakującej wierzgający wszystkimi kończynami Skarb do fotelika, to wiemy, że nieszczęście w postaci strzału gumą w najlepszym wypadku w dłoń tejże matki gotowe. Dobrze, że mamy dobrą, polską firmę, dlatego napiszę: Avionaut, stać was na więcej!

 • Beata

  Jak dla mnie to nr 1 na rynku. Przede wszystkim lekki i rewelacyjny dla dziecka

 • Martyna

  Świetny mega lekki fotelik zakupiony razem z bazą. Po prostu rewelacja.

 • Piotrek

  Super fotelik. Przemyślany i dostosowany do dziecka jak żaden inny. Głowa nie lata na boki, dziecko nie osuwa się. Fotelik ultra lekki.

 • Michalina

  Użytkujemy od 7 miesięcy. Fotelik lekki, komfortowy dla malucha i do tego bardzo ładny. Polecam

Dodaj opinię

Dodaj opinię »