AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)

AVIO_PIXEL_GREYMEL
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
AVIONAUT PIXEL - 0-13kg (Grupa 0+)
Cena 699,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 500zł!
Opinie: 8 Dodaj opinię »
DostępnośćWysyłka do 7 dni
Stany magazynoweDostępny
Kolor
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Fotelik samochodowy Avionaut PIXEL to najlżejsza konstrukcja dostępna na rynku. Zastosowanie ultralekkiego materiału kompozytowego pozwoliło zredukować wagę nosidła do 2,5 kg zapewniajac jednocześnie maksimum bezpieczeństwa. Skuteczność ochrony w foteliku Ultralite potwierdziły testy w kilku europejskich labolatoriach badawczych. Najważniejsze osiągnięcie tej konstrukcji to znaczące przewyższenie wymagań normy i-Size.

 

Materiał, z któego wykonana jest skorupa PIXEL'a to nie styropian, to ultralekki kompozyt pianki EPP. Kompozyt pochłania energię zderzenia oraz zmniejsza przeciążenia. Materiał ten przypomina wyglądem styropian, jednak zasadnicza różnica polega na tym, że nie jest on tak kruchy i sztywny. Zewzględu na to, że pianka EPP nie podlega deformacji nawet przy dużych obciążenaich, doskonale się sprawdza przy budowie fotelików samochodowych. Wszystko dzięki doskonałym parametrom wytrzymałości. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest fakt, że pianka EPP jest produktem ekologicznym i w 100% podlega recyklingowi.
 

Wkładka Pixel to rewolucja w prawidłowym ułożeniu dziecka w foteliku samochodowym. Wkładka stabilizuje i zabezpiecza prawidłową pozycję główki, tłowia i miednicy - w lnii prostej. Wyprostowana pozycja nie tylko zwiększa komfort oddychania dziecka, ale także zmniejsza prawopodobnieństwo cofania się treści żołądka do przełyku, dbiając o bezpieczeństwo podczas podróży. Właściwy kąt ułożenia dziecka w foteliku jest istotne także na prawidołowe oddychanie. Prosty tłów, zgięte nóżki jak w pozycji siedzącej - to lepsze warunki neutalizacji siły działającej podczas uderzenia. Niezaleznei od tego, czy dziecko śpi, czy nie, jego ciało jest lepiej zmobilizowane do działania w trakcie zdarzenia. Wkładkę należy dostosować do wieku dziecka wyjmując kolejne stabilizatory. Pomimo tych usprawnień producent zaleca przerwę w dłuższej podróży, co najmniej raz na dwie godziny oraz niepodawanie pokarów oraz płynów bezpośrednio przed wyruszeniem w drogę.

 

Odpowiednie odchylenie główki oraz właściwe ułożenie cieła dziecka w foteliku przyczynia się do poprawy mechaniki oraz komfortu oddychania podczas jazdy. Ogranicza to ryzyko uduszenia lub niedotlenienia dziecka.

 

Bezpieczeństwo:

 • skuteczność ochrony przewyższająca wymogi normy i-Size
 • najlżejszy fotelik na świecie dzięki innowacyjnym materiałom, które pochłaniająnergię uderzenia
 • system ochrony bocznej Dynamic Stress Shield
 • mocowanie do bazy IQ ISOfix za pomocą systemu Click'n'Drive z wizualnym i dźwiękowym potwierdzeniem poprawności instalacji

 

 

Komfort:

 • waga 2,5kg
 • luksusowa tapicerka wypełniona pianką z pamięcią kształtu
 • jedwabiste tkaniny pokrycia
 • budka chronioąca przed słońcem i wiatrem

 

 

Opcjonalny montaż z bazą isofix - Baza IQ

Baza IQ ISOFIX to niezawodna baza ISOFIX opracowana dla AVIONAUT PIXEL oraz AeroFIX RWF i AeroFIX. Wykorzystuje opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem, które pozwala na bezpośrednie podłączenie fotelika dziecięcego do samochodu. Ograniczenie ilości połączeń pomiędzy pasami a systemem ISOFIX maksymalizuje bezpieczeństwo dziecka, poprzez łatwiejsze oddanie większej ilości energii na konstrukcję samochodu, zamiast na dziecko. Ponadto, dzięki dźwiękowej sygnalizacji poprawności montażu w bazie IQ ISOFIX sterowania Click ‚n’ Drive, nie występuje ryzyko błędnego zapięcia fotelika do bazy, co maksymalizuje jej skuteczność.

 

Fotelik można zakupić także w zestawie z bazą.

 

 

Testy i nagrody 

 

 

ADAC:

4

Test Plus:

Nie

Zgodność z iSIZE:

Tak

Kierunek jazdy:

Tyłem

 

 

 

 

Dlaczego warto u nas kupować?

Zapewniamy, że Państwa zakupy są bezpieczne, a zamówienie zrealizjuemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, by pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji. Prosimy pamietać, że przysługuje Państwu prawo zwrotu, honorujemy je i nie utrudniamy tej procedury. Serdecznie zapraszamy do zakupu w naszym sklepie!

Szybka wysyłka
Bezproblemowe zwroty
Pionier branży, szeroka oferta
Zakupy bez rejestracji
Bezpieczne zakupy (SSL)
 • Martyna

  Świetny mega lekki fotelik zakupiony razem z bazą. Po prostu rewelacja.

 • Piotrek

  Super fotelik. Przemyślany i dostosowany do dziecka jak żaden inny. Głowa nie lata na boki, dziecko nie osuwa się. Fotelik ultra lekki.

 • Michalina

  Użytkujemy od 7 miesięcy. Fotelik lekki, komfortowy dla malucha i do tego bardzo ładny. Polecam

 • Krzysztof

  Bardzo dobry jakościowo fotelik. Ponadto jest to produkt polski, a nie jakaś chińszczyzna.

 • Julka

  Pojechałam z zamysłem kupienia innego fotelika. Wyszłam z avionautem i nie żałuję! Świetnie pasuje w skodzie superb, baza z czujnikiem prawidłowego wpięcia to duże ułatwienie i pewność że fotelik dobrze leży. Córka uwielbia w nim jeździć. Główa nie opada, widać że małej w nim bardzo wygodnie. Ogromny plus za wage fotelika!! Dużo podróżuje i sie przemieszczam, nie odczuwając jego wagi.

 • Kaśka T-P

  POLECAM! Lekki, przyjazny w obsłudze, wkładka dla niemowlęcia z wyjmowanymi częściami - super! Dodatkowo kupiliśmy bazę i to był najlepszy wybór ever! Żałuję że pierwsze dziecko wozilam w badziewiu z kompletu taniego wózka 3w1 :(

 • Judyta

  Testowaliśmy wiele fotelików, głowa dziecka spadała w dół, na boki etc. Ten fotelik spełniał WSZYSTKIE nasze oczekiwania- jest lekki, z miłego materiału, odbija światło i temp. a regulacja złożona z wielu elementów pozwala dopasować idealnie fotelik do dziecka w każdym wręcz tygodniu jego życia! Materiał nie przesiąka- co jest super ważne przy maluszkach, które czasem ulewają. Obsługa sklepu po prostu wiedziała co nam doradzić. Dziękujemy

 • MagdaWojtek

  Super lekki fotelik, wielki plus za dodatkowe wkładki które się wyciąga gdy dziecko rośnie.

Dodaj opinię

Dodaj opinię »