AXKID MODUKID BASE

AX_KID_MODUKID_BASE
AXKID MODUKID BASE
AXKID MODUKID BASE
AXKID MODUKID BASE
AXKID MODUKID BASE
Cena 999,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 500zł!
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW ciągu 48 godzin
Stany magazynoweDostępny
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Dla rodzin w życiu codziennym

 

Baza Axkid Modukid jest częścią naszego zestawu modularnego zawierającego bazę oraz dwa foteliki, Axkid Modukid Infant dla noworodków oraz Axkid Modukid dla starszaków do około 4 lat. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych rodzin. Jednakże napięty grafik rodziców jest wspólny dla każdej. Pamiętaliśmy o tym tworząc system modularny Axkid Modukid dlatego dzięki prostej i szybkiej instalacji więcej czasu można przeznaczyć na inne ważne czynności. Axkid Modukid to idealne rozwiązanie dla mobilnych rodzin, które poszukują

maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu dla swoich dzieci.

 

Możliwość ustawienia ramy w 6 pozycjach daje pewność, że twoje dziecko będzie miało zapewnioną wygodę kiedy będzie starsze, gdyż możesz wybrać pomiędzy bardziej kompaktową instalacją a większą ilością miejsca na nogi. Dzięki temu fotelik pasuje zarówno do mniejszych jak i większych aut. Baza jest wyposażona w złącza ISOFIX, regulowane w 4 pozycjach, co zapewnia stabilny i bezpieczny montaż zarówno fotelika Modukid Infant jak i siedziska Modukid. ISOFIX jest wyposażony we wskaźnik poprawnego zapięcia, rama antyrotacyjna kliknięciem poinformuje o zablokowaniu w konkretnej pozycji zaś noga podpierająca zrobi to za pomocą sygnału dźwiękowego. Baza Axkid Modukid jest kompatybilna z fotelikiem Axkid Modukid Infant dla noworodków, 40-75 cm wzrostu lub do 13kg oraz siedziskiem Axkid Modukid Seat dla starszych dzieci, 61-105 cm lub do 18 kg- około 4 lat.

 

Baza Axkid Modukid Base umożliwia wybór pomiędzy kompaktową instalacją a maksymalną przestrzenią na nogi.

 

 

 

 

Ultra-stabilna instalacja

 

Baza wyposażona jest w złączki ISOFIX, regulowane w 4 pozycjach, wskaźniki poprawnego wpięcia oraz regulowaną w 4 pozycjach ramę antyrotacyjną.

 

Główne Funkcje

 

  • Łatwa i szybka instalacja
  • Wskaźniki pokazujące poprawność montażu
  • Instalacja kompaktowa lub dająca więcej miejsca na nogi
  • Złącza ISOFIX regulowane w 4 pozycjach
  • Regulowana w 6 pozycjach rama antyrotacyjna

 

 

Testy i Nagrody

 

  • Homologacja UN R129/i-Size

 

Specyfikacja

 

  • Waga bazy: 7 kg

 

 

 

Dlaczego warto u nas kupować?

Zapewniamy, że Państwa zakupy są bezpieczne, a zamówienie zrealizjuemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, by pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji. Prosimy pamietać, że przysługuje Państwu prawo zwrotu, honorujemy je i nie utrudniamy tej procedury. Serdecznie zapraszamy do zakupu w naszym sklepie!

Szybka wysyłka
Bezproblemowe zwroty
Pionier branży, szeroka oferta
Zakupy bez rejestracji
Bezpieczne zakupy (SSL)
Dodaj opinię »